Hurmacı'nın yeni gözdesi bir manken!

  • Ana Sayfa
  • Hurmacı'nın yeni gözdesi bir manken!
Hurmacı'nın yeni gözdesi bir manken!
Yeşil sahaların önemli isimlerinden sarı lacivertli Özer Hurmacı gönlünü podyumların seksi mankenine kaptırdı. Abone ol

Yeşil sahanın yıldızlarıyla podyumun taş bebekleri arasındaki beraberlikler, artık gelenek haline geldi. Saklambaç'ın haberine göre; birçok futbolcu gibi gönlünü seksi modellere kap prefabrik evler tıran isimlere son olarak Özer Hurmacı da eklendi. Bugüne kadar özel hayatıyla gündeme gelmeyen genç futbolcu, sakatlığı yüzünden yaşadığı sıkıntıyı bir güzelle unuttu.

24 yaşındaki Hurmacı, gönlünü Fatoş Kabasakal'a kaptırdı. Özer Hurmacı, kendisinden 3 yaş büyük olan seksi modelle bir arkadaş ortamında tanıştı. Nişanlı olduğu konuşulan genç futbolcuyla Fatoş Kabasakal'ın arkadaşlığı ilerledi.

BASINDAN KAÇIYORLAR
Beraberliklerini gözönünde yaşamak istemeyen Özer Hurmacı ile ünlü modelin buluşma adresi Bağdat Caddesi oldu. Gazetecilerin olmamasından ötürü Anadolu Yakası'ndaki mekanları tercih eden çift, önceki akşam da Bağdat Caddesi'ndeki Cafe Cadde'deydi.

Fatoş Kabasakal ile Özer Hurmacı, önceki akşam saat 22.30 civarında ünlü futbolcuya ait Maserati marka araçla kafeye gitti. Dikkat çekmemek için yanlarına arkadaşlarını da alan çift, mekanda samimi tavırlar sergiledi.Kategori : MAGAZİN